Nasi trzecioklasiści 18 czerwca 2026 r. oficjalnie zakończyli naukę pływania i odebrali karty pływackie, które zostały wręczone przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim.
Karty pływackie są potwierdzeniem zdobytych umiejętności pływackich oraz bezpiecznego zachowania w wodzie. Ich uzyskanie było zwieńczeniem zajęć nauki pływania, w których trzecioklasiści uczestniczyli z dużym zaangażowaniem.
Gratulujemy wszystkim uczniom zdobycia kart pływackich i życzymy bezpiecznego oraz aktywnego wypoczynku nad wodą podczas wakacji!
Gratulujemy wszystkim uczniom zdobycia kart pływackich i życzymy bezpiecznego oraz aktywnego wypoczynku nad wodą podczas wakacji!