Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Henryka Sienkiewicza

Jak ryby w wodzie!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
1
Nasi trzecioklasiści 18 czerwca 2026 r. oficjalnie zakończyli naukę pływania i odebrali karty pływackie, które zostały wręczone przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim.
Karty pływackie są potwierdzeniem zdobytych umiejętności pływackich oraz bezpiecznego zachowania w wodzie. Ich uzyskanie było zwieńczeniem zajęć nauki pływania, w których trzecioklasiści uczestniczyli z dużym zaangażowaniem.

Gratulujemy wszystkim uczniom zdobycia kart pływackich i życzymy bezpiecznego oraz aktywnego wypoczynku nad wodą podczas wakacji!
powrót