Jedenastka z Certyfikatem Szkoły Promującej Zdrowie!

5 grudnia 2017 roku w auli Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie przedstawiciel Ministerstwa Edukacji Narodowej, pani  Agnieszka Ludwin, zastępca dyrektora w Departamencie Wychowania i Kształcenia Integracyjnego, wręczyła przedstawicielom szkół Krajowe Certyfikaty Szkoły Promującej Zdrowie…

Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych tego dnia 36 placówek z całego kraju była także i Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w Piotrkowie Trybunalskim. W ten sposób staliśmy się jedyną piotrkowską placówką, która może pochwalić się takim certyfikatem! W uroczystości wzięła udział pani dyrektor Teresa Marczak oraz Szkolny Koordynator ds. Promocji Zdrowia, pani Izabela Jeż. Przyznany certyfikat jest uznaniem dotychczasowych osiągnięć, będących wynikiem wieloletniej i systematycznej pracy oraz  potwierdzeniem, że szkoła pracuje zgodnie z modelem szkoły promującej zdrowie. Warto dodać, że wyróżnieniem tym może poszczycić się tylko 210 szkół w Polsce! Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim przystąpiła do programu w 2007 roku. Od tego roku efektywna  współpraca dyrektora, nauczycieli, uczniów, pracowników samorządowych oraz rodziców spowodowała, że  placówce nadano Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Gratulujemy całej społeczności szkolnej i życzymy dalszych sukcesów! Zdjęcia z wydarzenia prezentujemy poniżej.