Jedenastko, naprzód marsz!

Idziemy, kroczymy, drepczemy, maszerujemy, tuptamy, spacerujemy, człapiemy, stąpamy... A to wszystko w ramach Jesiennej Rozgrywki z Pho3nix Kids.
Nasza szkoła już po raz drugi dołączyła do akcji fundacji Pho3nix Kids. Tym razem jest to międzyszkolny konkurs na największą liczbę kroków, które mierzyć będzie specjalna, bezpłatna aplikacja (do pobrania w sklepie Google Play lub App Store).

Pho3nix Kids to numer 1 wśród sportowych aplikacji dla dzieci w Polsce! Aplikacja liczy nasze kroki, a każdy nasz krok ma znaczenie i przekłada się na punkty na naszych kontach. Punkty pojawiają się codziennie, a jedyne co trzeba robić, to… chodzić.

Dzięki temu możemy sprawdzić jak dużo chodzimy na tle rówieśników ze szkoły, kraju, a nawet ze świata. Rozbudowana sekcja rankingów pozwala na bieżąco śledzić postępy.

Instrukcja logowania do aplikacji znajduje się na zdjęciu poniżej oraz w załączniku do artykułu.

Tak więc – Jedenastko, naprzód marsz! 🚶🏾‍♀️🚶🏾‍♂️🏃🏾‍♀️🏃🏾‍♂️