Klasy czwarte w Warszawie

DSC_1357
13 października 2016 r. uczniowie klas czwartych wraz z paniami Karoliną Śmiechowską, Aleksandrą Antczak i Wiolettą Stankowską pojechali na bardzo ciekawą jednodniową wycieczkę do Warszawy...

Od godziny 10:00 zwiedzali różne wystawy w Centrum Naukowym Kopernik, na których mogli samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Oglądali urządzenia, które ułatwiają człowiekowi życie. Poprzez zabawę nauczyli się wielu nowych rzeczy. Następnie udali się na Stadion PGE Narodowy, gdzie czekał na nich przewodnik, który pokazał im ekskluzywną trasę stadionu. Uczniowie mogli zwiedzić trybuny, szatnię piłkarską, płytę stadionu, centrum medialne a także kaplicę wielowyznaniową oraz lożę VIP. W budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, w restauracji Rewers został przygotowany posiłek dla uczestników wycieczki. Po krótkim odpoczynku, pełni zregenerowanych sił, przeszli na Stare Miasto, Plac Zamkowy i do Pomnika Małego Powstańca. Przy dzwonie Zygmunta wypowiadali życzenia. Teraz oczekują na ich spełnienie. Po zakupie drobnych upominków zmęczeni, ale pełni wrażeń, wrócili do domów.