Kolejne mistrzostwa za nami

Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
4 października odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej dla dziewcząt i chłopców.

W składzie Igrzysk Młodzieży Szkolnej wystąpili:
- dziewczęta - Zosia Jakubczak, Zuzia Kafar, Nikola Cichosz, Nela Stefańska, Wiktoria Kaniewska, Rozalia Pawlak, które pokonały trasę biegu w czasie 21.08,26.
- chłopcy - Maciej Krzaczyński, Oliwier Woźniak, Wiktor Barczewski, Piotr Macioł, Oskar Śmiechowski, Igor Mokwiński, a ich czas to 20.16,81.

W Igrzyskach Dzieci naszą szkołę reprezentowali:
- dziewczęta - Julia Jeż, Zuzia Wadlewska, Amelka Szulc, Maja Fogiel, Iga Górska, Wiktoria Würfele, które pokonały trasę biegu w czasie 21.35,66.
- chłopcy - Karol Wijaciński, Bartosz Gątkowski, Dawid Chmielewski, Kacper Janiszewski, Adam Czajka, Paul Würfele, Łukasz Sztylka, którzy uzyskali czas: 17.17,95.

Wszystkim reprezentującym naszą szkołę gratulujemy!