Kolejne wokalne sukcesy naszych uczniów!

piosenka-patriot-50-1538556304
Po raz kolejny świetnie zaprezentowali się w zmaganiach konkursowych nasi młodzi wokaliści
2 października 2018 roku Zuzanna Kafar z klasy 5C oraz Jakub Robaszek z klasy 7A wystartowali w Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej "Oblicza ojczyzny", pod patronatem prezydenta miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Krzysztofa Chojniaka, który odbył się w SP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim. Zuzanna wyśpiewała pierwsze miejsce w kategorii klas 4 - 6, natomiast Jakub zdobył trzecie miejsce w kategorii klas 7 - 8 oraz klas 3 z gimnazjum.Opiekunem uczniów był nauczycielka muzyki, pani Jolanta Trojanowska. Uroczysta gala wręczenia nagród i koncert finałowy, w którym wystąpią nasi uczniowie, odbędą się 16 października br. Gratulujemy!

Zdjęcia: www.sp2.piotrkow.pl