Kolejne zmagania z aplikacją Pho3nix Kids

335110289_907131003742142_8657984141507781940_n — kopia

Ogólnopolski międzyszkolny konkurs w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids startuje za 2 dni!
Zachęcamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie Wiosenne wyzwanie w aplikacji Pho3nix Kids (dostępnej w Google Play oraz App Store), który będzie się odbywać w dniach 28.03.-05.04.2023 r.

Każdy spacer, każdy krok przybliżą uczestników najaktywniejszych szkół do zdobycia indywidualnych nagród w konkursie na kroki! W konkursie zostanie nagrodzonych 10 najbardziej aktywnych szkół, które otrzymają krokomierze Huawei Band 4 dla najaktywniejszych uczniów! A poza tym:
  • 1 miejsce – 50 uczniów będących reprezentantami tej szkoły, którzy wykonali największą w tej szkole liczbę kroków;
  • 2 miejsce – 30 uczniów będących reprezentantami tej szkoły, którzy wykonali największą w tej szkole liczbę kroków;
  • 3 miejsce – 20 uczniów będących reprezentantami tej szkoły, którzy wykonali największą w tej szkole liczbę kroków;
  • od 4 do 10 miejsca – 10 uczniów będących reprezentantami tych szkół, którzy wykonali największą w tych szkołach liczbę kroków. Dodatkowo osoba z największą liczbą kroków w naszej szkole otrzyma nagrodę rzeczową.

Udział w konkursie pozwala również zdobyć dodatkową ocenę z wychowania fizycznego. Więcej informacji udzielają nauczyciele wychowania fizycznego p. Izabela Jeż oraz p. Sławomir Stańczyk.
Powodzenia!