Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
1 + 5 =
01
Już zgodnie z pewną tradycją uczeń klasy VIA i zawodnik Ruchu Piotrków Trybunalski, Maksymilian Danielak, startując w ostatnim w tym sezonie turnieju Grand Prix Polski Gold zdobył dwa medale...
W Zielonce pod Warszawą prawo gry otrzymało 24 najlepszych zawodników w Polsce w kategorii U13. Maks zdobył złoty medal w grze deblowej i srebrny medal w singlu. W tym ostatnim przegrał w finale po trzysetowym meczu z Dominikiem Kwintą (KSBad Kraków). Za dwa tygodnie w Białymstoku najważniejsza impreza sezonu -  Mistrzostwa Polski U13 - i wierzymy, że uda się naszemu uczniowi potwierdzić podczas nich dobrą formę z tego sezonu i stanąć na podium. Poniżej przypominamy tegoroczne starty Maksa w turniejach Grand Prix Polski.

Grand Prix Polski – Suchedniów (18.09.2016) – złoto (debel), srebro (singiel)
Grand Prix Polski – Zielonka (16.10.2016) – złoto (debel), srebro (singiel)
Grand Prix Polski Gold – Przemyśl (08.01.2017) – złoto (debel), srebro (singiel)