Konkurs "Dzieciństwo warte wspomnień"

W ramach ścisłej współpracy z MOPR w Piotrkowie Trybunalskim uczniowie naszej szkoły brali udział w projekcie „Dzieciństwo warte wspomnień”...

Podczas zajęć dzieci z klas I – IV przygotowywały prace na konkurs plastyczny pn. „Rodzina w moich oczach”. Wszystkie rysunki prezentowały się bardzo ciekawie jednak do następnego, międzyszkolnego etapu jury w składzie - panie Anna Dajcz, Ilona Trojan i Anna Sołtys – Dobrowolska musiało wybrać tylko 10 prac: Klaudia Chęć – klasa III d, Izabela Gajda – klasa V b, Lena Kowalczyk – klasa V a, Emma Michalska – klasa IV c, Wiktoria Mizera – klasa V b, Ewelina Owczarek – klasa III c, Nela Stefańska – klasa II b, Amelia Szulc – klasa II b, Wiktoria Wróbel – klasa VI c, Borys Zdziechowski – klasa V a. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25.11.2016 r. o godzinie 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej.