Konkurs wiedzy o piłce nożnej! ⚽

Kolejna edycja konkursu „Poznaj Polskę na sportowo”.
PZPN oraz MEiN zapraszają do udziału w konkursie wiedzy o piłce nożnej w ramach przedsięwzięcia „Poznaj Polskę na sportowo”. W konkursie wiedzy o piłce nożnej mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych z roczników 2009-2015, którzy zgłoszą chęć udziału w konkursie w swojej szkole.

Uczniowie szkół podstawowych zmierzą się ze sobą na wiedzę o historii piłki nożnej w drodze do wielkiego finału. 15 listopada 2023 roku laureaci konkursów wojewódzkich powalczą o tytuł najlepszej drużyny w Polsce. W poprzednim roku w Konkursie Wiedzy udział wzięło ponad 2500 uczniów, a w finale wygrała reprezentacja województwa zachodniopomorskiego.

Uczeń, który chce wziąć udział w konkursie, powinien wypełnioną i podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego kartę uczestnika (karta znajduje się w załączniku do artykułu) przekazać naszym nauczycielom wuefu.

A pod
tym linkiem można spróbować swoich sił i odpowiedzieć na pytania z zeszłorocznej edycji konkursu.