Lekcja WF z łódzkim Widzewem!

Już po raz drugi w naszej szkole gościli przedstawiciele 4-krotnego mistrza Polski w piłce nożnej, Widzewa Łódź, którzy przeprowadzili z uczniami klas pierwszych "Widzewski WF".
Akcja #WidzewEdukuje to specjalne lekcje wychowania fizycznego prowadzone przez trenerów Akademii Widzewa Łódź przy wsparciu piłkarzy pierwszej i drugiej drużyny 4-krotnego mistrza Polski.

W trakcie spotkania odbyła się krótka prelekcja nt. zdrowego stylu życia, quiz wiedzy o sporcie oraz zajęcia WF-u oparte o metodykę pracy Akademii. Jednym z celów programu jest odciągnięcie uczniów od ekranów telefonów i komputerów, a także zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Poniżej prezentujemy wybór zdjęć z wydarzenia, które odbyło się dzięki nauczycielom wychowania fizycznego, Sławomirowi Stańczykowi i Izabeli Jeż.