Matematyczne sukcesy naszych uczniów!

Z radością informujemy o tegorocznych sukcesach naszych uczniów w ogólnopolskich i wojewódzkich konkursach przedmiotowych z matematyki.
Konkursy te cieszą się wśród uczniów dużym zainteresowaniem. Bierze w nich udział liczne grono uczniów. Niewielu z nich dociera do finału, a zaszczytny tytuł laureata przypada tylko najlepszym.

Tegoroczna rywalizacja zakończyła się bardzo dobrym wynikiem dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim. Przypomnijmy, że kolejny raz z rzędu otrzymaliśmy Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty.

Szczególne gratulacje składamy Paulinie Wojtyle, która została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki. BRAWO! 🤗

Wszystkim laureatom i uczestnikom składamy wyrazy uznania oraz życzymy dalszych sukcesów matematycznych. Zapraszamy do obejrzenia
Księgi Konkursów Matematycznych w roku szkolnym 2020/2021, przygotowanej przez panią Wiolettę Stankowską, z której dowiecie się wszystkiego o konkursach oraz ich uczestnikach i laureatach!