Mikołajkowy Turniej Rzutów Osobistych

Nauczyciele wychowania fizycznego ogłosili i przeprowadzili Mikołajkowy Turniej Rzutów Osobistych o Puchar Dyrektora Szkoły dla uczniów klas V-VIII.
Konkurs odbył się w sali gimnastycznej podczas długiej przerwy. Frekwencja dopisała rewelacyjnie. Ponad 30 uczniów chciało spróbować swoich sił i sprawdzić zdobyte na lekcjach wychowania fizycznego umiejętności w bezpośredniej rywalizacji z innymi uczniami naszej szkoły. Każdy z uczniów i uczennic wykonał po 10 rzutów. Emocji było mnóstwo – niektórych nawet zjadła trema.

Mistrzem konkursu wśród chłopców został Paul Wűrfele z klasy 8B. Natomiast wśród dziewcząt ex aequo pierwsze miejsce przypadło Zuzannie Tokarskiej oraz Amelii Banaszczyk z klasy 6A. Kolejne miejsca zajęli:
  • 2. miejsca - Dawid Chmielewski (kl. 6A), Maja Barczyk (kl. 7A), Maja Stankowska (kl. 6A),
  • 3. miejsca - Bartosz Gątkowski (kl. 8C), Oliwier Sima (kl. 6A), Miłosz Kociołek (kl. 7A), Hubert Dworzyński (kl. 6A), Adam Czajka (kl. 6A).

Wszystkim uczniom gratulujemy!