Kilka dni temu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości…

Już 10 listopada odbyła się akademia szkolna przygotowana przez panie Karolinę Śmiechowską, Sylwię Kindilchi oraz pana Pawła Filipka. Uczniowie zaprezentowali ciekawy spektakl okraszony multimedialną prezentacją oraz pieśniami wykonanymi przez szkolny chór. Poniżej prezentujemy zdjęcia z wydarzenia.

11 listopada odbyły się uroczystości miejskie. Tradycyjnie już w uroczystej mszy świętej oraz składaniu kwiatów pod Grobem Nieznanego Żołnierza uczestniczyli nasi uczniowie – członkowie Pocztu Sztandarowego Szkoły. Naszą placówkę reprezentowali: Zuzanna Aleksandrowicz, Małgorzata Dworzyńska, Małgorzata Sawicka, Alicja Zielonka, Michał Makuch oraz Maksymilian Danielak. Także i z tego wydarzenia zdjęcia prezentujemy poniżej.