Nasi uczniowie na Pikniku NATO

1 (1)
Klasa 6C wraz z nauczycielem historii, panem Mariuszem Danielakiem, wzięła udział w Pikniku NATO, który odbył się w miniony wtorek w Piotrkowie Trybunalskim...
Impreza rozpoczęła się w samo południe. W okolicach parku św. Jana Pawła II pojawiło się blisko 100 żołnierzy w pełnym umundurowaniu oraz mnóstwo sprzętu. Na ul. Słowackiego stanęły m.in. 7-metrowe strykery, hummery oraz rosomaki. Można było także zobaczyć różnego rodzaju karabiny, moździerze i działa przeciwlotnicze, a najmłodszych najbardziej zainteresował czołg, który stanął przy ul. Narutowicza. W pokazie oprócz polskich mundurowych wzięli udział żołnierze amerykańcy, brytyjscy i rumuńscy (www.piotrkow.pl). Poniżej prezentujemy zdjęcia z wydarzenia.