Nasi uczniowie są w półfinale!

Zakończyły się zmagania w kolejnym etapie ogólnopolskiego konkursu "Historia polskiego i światowego olimpizmu" (III. edycja).
Każda z drużyn, składająca się z trzech uczestników, brała już udział w dwóch pojedynkach. Na podstawie zajętych miejsc oraz zdobytych punktów ustalona została klasyfikacja (szczegóły na załączonym zdjęciu), która premiuje pierwszych 6 zespołów do półfinałów. A oto drużyny, które awansowały do półfinałów:
  • Szkoła Podstawowa w Zadusznikach,
  • Szkoła Podstawowa im. Lucjana Kowalskiego w Skórowie,
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Zabierzowskiej,
  • Szkoła Podstawowa w Bisztynku,
  • Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim,
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie.

Półfinały rozegrane zostaną 04.04.2023 r. o godz. 8.15 i 9.30, zaś finał planowany jest na dzień 18 kwietnia. Organizatorem konkursu jest Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy.

Naszą szkołę z powodzeniem reprezentuje Franciszek Nalepa, Oliwier Woźniak i Jan Owczarz. Opiekunami są Sławomir Stańczyk, Izabela Jeż oraz Katarzyna Krogulska.