Nasi uczniowie "świecili przykładem"

"Świeć przykładem" - to hasło poniedziałkowej akcji, jaką Urząd Miasta wspólnie z Komendą Miejską Policji zorganizował przy okazji oddania do użytku drugiego etapu ścieżki rowerowej powstającej wokół zbiornika Bugaj...
Podczas spotkania funkcjonariusze policji przeprowadzili krótką pogadankę z młodzieżą ze Szkoły Podstawowej nr 11. Mundurowi przybliżyli zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, omówili podstawowe wyposażenie rowerów oraz zwrócili uwagę na przepisy ruchu drogowego dotyczące rowerzystów. Na zakończenie uczniowie i ich opiekunowie otrzymali od prezydenta kamizelki i opaski odblaskowe. Akcja "Świeć przykładem" zakończyła się wspólnym powrotem do szkoły. Opiekunami uczniów podczas tego wydarzenia byli Izabela Jeż, Katarzyna Niewiedomska oraz Sławomir Stańczyk.

Więcej informacji o całym przedsięwzięciu (oraz więcej zdjęć naszych uczniów i nauczycieli!!) można znaleźć na oficjalnej stronie miasta w TYM MIEJSCU.