Nasz kolejny sukces!

Szkoła Podstawowa nr 11 z Krajowym Certyfikatem Szkoły Promującej Zdrowie.
W Warszawie, podczas ogólnopolskiej gali (18.01-19.01), wiceminister edukacji Marzena Machałek wręczyła dyrektorom 14 przedszkoli i 33 szkół Krajowe Certyfikaty dla placówek Promujących Zdrowie. Wśród wyróżnionych szkół znalazła się też Szkoła Podstawowa nr 11 z Piotrkowa Trybunalskiego. To ogólnopolskie wyróżnienie zostało osiągnięte dzięki pracy całej społeczności szkoły - rodzicom, uczniom, pracownikom szkoły, a przede wszystkim dzięki działaniom koordynatorki Anny Sołtys-Dobrowolskiej oraz współtworzących program Sławomira Stańczyka i Moniki Kociołek.

Otrzymany Certyfikat jest zwieńczeniem długofalowego działania i jednocześnie zobowiązuje do utrzymywania wysokich standardów, które wyznaczają główne kierunki pracy Szkoły i Przedszkola Promujących Zdrowie. Program „Przedszkole i Szkoła Promujące Zdrowie” realizowany jest w Polsce od 1992 r. Koncentruje się przede wszystkim na promowaniu zdrowego stylu życia. Na uroczystości wręczenia aktu w Ministerstwie Edukacji i Nauki naszą szkołę reprezentowała dyrektor Teresa Marczak oraz Sławomir Stańczyk.