Niespodzianka na Dzień Bezpiecznego Internetu

6 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. I właśnie tego dnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom kolejnej edycji konkursu pt. "NIE przemocy w sieci!".
Bardzo miło nam poinformować, że laureatkami konkursu, którego organizatorem był Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, zostały aż trzy nasze uczennice:

• Maja Stankowska (kl. 7A) – III miejsce,
  • Agata Stępień (kl. 8A) – wyróżnienie,
  • Zuzanna Trzaska (kl. 8A) – wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs, na który wpłynęło aż 86 prac z grafiki komputerowej, zaadresowany był do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Piotrkowa Trybunalskiego. Celem konkursu jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży grafiki komputerowej jako środka wyrazu w twórczości artystycznej, zapoznanie z problematyką bezpieczeństwa online, promocja pozytywnego korzystania z sieci, a także inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego i świadomego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Opiekunką naszych laureatek był nauczycielka informatyki pani Izabela Jeż.

Nagrodzone prace oraz zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć poniżej. Zdjęcie pierwsze w galerii pochodzi ze strony
www.piotrkow.pl.