OWOCE I WARZYWA NA NASZYCH STOŁACH

owoce
Kierownik świetlicy - pani Kalina Balińska - zaprasza uczniów z klas I - IV do udziału w konkursie plastycznym pt. ,,Owoce i warzywa na naszych stołach”.
Cele konkursu:
1. Uwrażliwienie dzieci na zagadnienia związane z pięknem polskiej przyrody widzianej jesienią i ochronę jej ginących zasobów.
2. Zwrócenie uwagi uczniów na aspekty zdrowotne wynikające ze spożywania na co dzień polskich owoców i warzyw.
3. Wszechstronne rozwijanie wyobraźni dzieci.
4. Kształtowanie umiejętności artystycznych, twórczych i plastycznych.
5. Kształtowanie postaw proekologicznych dzieci, począwszy od najwcześniejszych lat edukacji szkolnej.

Regulamin konkursu:
1. Uczniowie kl. I-II mają za zadanie wykonać pracę plastyczną w formacie A4 lub większym. Technika prac – dowolna: prace mogą być wykonane z użyciem surowców wtórnych i naturalnych darów jesieni oraz pasteli, farb, plasteliny itp.
2. Uczniowie kl. III-IV mają za zadanie wykonać zdjęcie ściśle związane z tematyką konkursu, w formacie 15 cm x 21 cm lub większym.
3. Prace konkursowe powinny być podpisane na odwrocie.
4. Prace konkursowe należy dostarczyć do świetlicy szkolnej, do 06.11.2015 r.
5. Wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów odbędzie się 25.11.2015 r.