Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

Wzięliśmy udział w XVI edycji Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa zorganizowanej przez KMP w Piotrkowie Trybunalskim.
Mimo, że nie zajęliśmy miejsca na podium to jesteśmy zwycięzcami. A dlaczego? Ponieważ wracamy wysportowani i bogatsi o wiedzę o bezpieczeństwie oraz przepełnieni pozytywną energią.

Konkurs miał przebieg dwuetapowy. W pierwszym etapie nasi reprezentanci – Amelia Dobrowolska i Marcel Bartczak z kl. 2A, musieli jak najszybciej pokonać zgodnie z zaleceniami trenera wymagający tor przeszkód. W drugim etapie, który odbywał się w SP nr 12 w Piotrkowie, nasi uczniowie rozwiązywali tekst wiedzy o bezpieczeństwie, pokonywali kolejny tor przeszkód oraz oczywiście kibicowali innym drużynom.

Nasi uczniowie zostali wyróżnieni oraz otrzymali wspaniałe nagrody ufundowane przez Samorząd Starostwa Powiatowego.

Amelia Dobrowolska i Marcel Bartczak - ogromne gratulacje!