Przystań w sieci

przystan-w-siecie-380x214
Certyfikat Szkoły Promującej Świadome Korzystanie z Internetu
W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klas 8 realizowali ogólnopolski projekt „Przystań w sieci”, w ramach którego kształtowali umiejętności prawidłowego korzystania z technologii informatycznej.

Uczniowie po omówieniu tematu i obejrzeniu materiałów dydaktycznych przystąpili także do testów, które zdali śpiewająco. Koordynatorkami projektu były panie Anna Sołtys-Dobrowolska i Wioletta Stankowska, które odbyły 6 szkoleń z zakresu bezpiecznego korzystania z przestrzeni internetowej i zorganizowały na terenie szkoły działania propagujące wśród uczniów świadome i bezpieczne korzystanie z sieci.

Za współpracę uczniów i nauczycieli, która zaowocowała otrzymaniem certyfikatu Szkoły Promującej Świadome Korzystanie z Internetu w roku szkolnym 2020/2021 serdecznie dziękujemy!