REKRUTACJA - ZMIANA SPOSOBU ZAPISU DO SZKOŁY

red-crop
Przekazujemy ważną informację dotyczącą zmiany sposobu zapisu dziecka do szkoły.
W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że zgłoszenia uczniów z obwodu oraz wnioski o przyjęcie uczniów spoza obwodu szkoły będą przyjmowane w wersji elektronicznej za pośrednictwem ePUAP lub na adres sp11@sp11.piotrkow.pl. W szczególnych przypadkach  dokumenty można zostawić w skrzynce z napisem „Rekrutacja” przy wejściu do szkoły.

Drodzy rodzice i prawni opiekunowie, przypominamy, że nabór uczniów z obwodu szkoły trwa do końca marca. Rekrutacja uczniów spoza obwodu będzie prowadzona od 1 do 6 kwietnia. Druki dostępne są na stronie internetowej szkoły www.sp11.piotrkow.pl w dziale WAŻNE i zakładce REKRUTACJA.