Siatkarskie sukcesy Karoliny Wieczorek

K 1
Miło nam poinformować, że uczennica klasy VC, Karolina Wieczorek, reprezentująca Klub Sportowy SASKA Warszawa awansowała wraz ze swoją drużyną do drugiego Turnieju Eliminacyjnego Kinder+Sport o Mistrzostwo Mazowsza trójek dziewcząt w siatkówce. Odbędzie się on już 17 marca...

Dziewczyny z SASKA Warszawa po bardzo dobrym występie w pierwszym Eliminacyjnym Turnieju Rozstawieniowym, na którym wygrały trzy mecze i tylko w jednym musiały uznać wyższość rywalek, zostały rozstawione w grupie A pierwszej - złotej ligi. Oznacza to, że w kolejnych etapach będą walczyć o najwyższe trofea, a być może nawet, będą miały szansę awansować do mistrzostw Polski. W grupie A znalazły się: MOS Wola Warszawa 1, MOS Wola Warszawa 2, Nike Węgrów 2, MOS Wola Warszawa 3, Sęp Żelechów 1 i SASKA Warszawa.

Warto wspomnieć, że Karolina ma już na koncie inne siatkarskie sukcesy. 5.03.2017 r., reprezentując wtedy jeszcze Piotrkowską Akademię Sportu, w finałowym Turnieju Mini Siatkówki Akademii PGE Skry Bełchatów w kategorii ,,trójek siatkarskich'' zajęła III miejsce. W meczu półfinałowym PAS uległa swoim rywalkom tylko jednym małym punktem. Natomiast w dniach 28-29.10.2017 reprezentując już KS SASKA Warszawa zajęła wraz ze swoją drużyną 11 miejsce na 46 zespołów. Karolinka na co dzień trenuje w Uczniowskim Klubie Sportowym „FUKS” Sulejów oraz w Klubie Sportowym SASKA Warszawa. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!