Ślubowanie klas pierwszych – zobacz zdjęcia!

Dziś w naszej szkole odbyła się niezwykle podniosła uroczystość – ślubowanie uczniów klas pierwszych…
Podczas wydarzenia uczniowie klas 1A i 1B przygotowani przez swoje wychowawczynie, panią Małgorzatę Przybył i panią Iwonę Radomiak, zaprezentowali piękny program artystyczny. Ponadto wzięli udział w ważnym „egzaminie”, który zdali celująco. Przepytującymi były uczennice klasy 8C, Rozalia Pawlak i Zuzanna Kafar. Najważniejszym momentem było oczywiście ślubowanie na sztandar szkoły (warto zauważyć, że po raz pierwszy zaszczytną funkcję członków Pocztu Sztandarowego Szkoły pełnili Piotr Hilski, Wiktoria Kaniewska i Zuzanna Mastalerz) i pasowanie pierwszaków przez panią dyrektor, Teresę Marczak. Poniżej prezentujemy zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia.