Sportowa wycieczka do Warszawy

W czwartek, 25 stycznia 2018 roku, uczniowie naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Warszawy...
Podczas niej zwiedzili stadion PGE Narodowy i zobaczyli między innymi pomieszczenia strefy zawodniczej wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej, centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest dla dziennikarzy, szatnie, pomieszczenia odnowy biologicznej, loże VIP oraz punkt widokowy. Następnie udali się się na Gocław, a dokładnie do hangaru 646, gdzie czekało na nich ponad 60 trampolin różnego rodzaju, od rekreacyjnych po sportowe (w tym największa profesjonalna trampolina sportowa superquad o powierzchni prawie 25 metrów kwadratowych), basen z gąbkami i poducha powietrzna do bezpiecznej nauki akrobacji, rampa do skoków na deskorolkach, rolkach, rowerach i specjalnych deskach snowboardowych, kosze do koszykówki, strefa do zbijaka, strefa z parkourowymi przeszkodami, brama do street workout’u, ścieżka i podłoga akrobatyczna.