"Spotkali się z Wyspiańskim" i... zdobyli nagrodę

23.10.2019 roku uczniowie z kl. VIIIb uczestniczyli w ,,Spotkaniu z Wyspiańskim” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim...
Dzieci brały udział w wielu konkursach, m. in.: na wykonanie plakatu, w quizie wiedzy, biegu terenowym, kreatywnym pisaniu i kalamburach. Uczniowie mieli okazję obejrzeć scenkę z dramatu ,,Wesele” odegraną przez uczniów ,,Budowlanki” i podziwiać przygotowane plakaty o Stanisławie Wyspiańskim. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła III miejsce. Nauczycielem przygotowującym do konkursu była pani Sylwia Kindilchi, a nauczycielem sprawującym opiekę w dniu konkursu była pani Kalina Balińska. Gratulujemy!