Spotkanie pierwszaków z poetką Dorotą Gellner

Zdjęcie-0121
30 września uczniowie klasy IA wzięli udział w spotkaniu autorskim z panią Dorotą Gellner...
Dzieci na zajęciach w szkolnej bibliotece poznali sylwetkę autorki i jej twórczość. Na spotkanie autorskie poszły świetnie przygotowane, ponieważ chętni nauczyli się wierszy, a pozostali wykonali piękne prace plastyczne, które po spotkaniu wręczyli autorce. Spotkanie w MBP było bardzo radosne. Pani Dorota opowiadała, recytowała, czytała i tańczyła razem z dziećmi. Autorka w nagrodę za recytowane przez naszych uczniów wiersze wręczyła im pamiątkowe książeczki. Na koniec spotkania rozdała wszystkim autografy z dedykacją! Wspólne zdjęcie z autorką tak wspaniałych książeczek, m.in. "Wścibscy", "Ptaki" oraz słów piosenek śpiewanych przez pokolenia, np. "Zuzia lalka nieduża", "Mój dziadek dał mi psa", będzie pamiątką na całe życie!