Spotkanie z Anną Zgierun-Łaciną

IMG_20181019_101919
19 października uczniowie klasy VIIIA mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu autorskim...
Pani Anna Zgierun-Łacina, autorka książek dla młodzieży i dorosłych, opowiedziała o swojej pracy, książkach oraz zawodzie-niezawodzie pisarza. Odkryła przed zebranymi, że książki wydane pod nazwiskiem Anna Łacina kryją w sobie wątki obyczajowe, natomiast sygnowane nazwiskiem Anna Zgierun mają charakter przygodowo-kryminalny. Bardzo ciekawa prezentacja multimedialna autorki wzbogaciła spotkanie i rozbawiła zebranych. Mamy nadzieję poznać twórczość pisarki poprzez czytanie jej książek, które zawierają w sobie pokłady wiedzy z różnych dziedzin życia, m.in. przyrody, geografii, astronomii, języków obcych, innych kultur itp.  To co? Do czytania!