Spotkanie z młodym podróżnikiem

IMG_20171124_111425_BURST2
24 listopada 2017 roku uczniowie klas VIa i VIb mieli okazję poznać jedenastoletniego podróżnika, blogera i autora książek przygodowych, Szymona Radzimierskiego...
Chłopiec podróżuje wraz z rodzicami i potrafi bardzo barwnie i ciekawie opowiadać o przygodach jakie przeżył. Wszyscy z zapartym tchem słuchaliśmy opowieści i zazdrością podziwialiśmy egzotyczne krajobrazy utrwalone na zdjęciach. Szymon i jego rodzice chętnie opowiadali o swoim codziennym życiu oraz sposobach na życie podróżników. Piątkowe spotkanie autorskie było wyjątkowe, gdyż uświadomiło nam, że najważniejsze jest, by w każdej sytuacji pokonać przede wszystkim własne opory i ograniczenia. Oddajmy głos pani Małgorzacie Grzybek: Szymon, wypisując kartę do naszego bibliotecznego autografnika z pozdrowieniami dla całej społeczności szkolnej, zadał pytanie:"Gotowi na przygodę?" Odpowiadamy:"Tak!" Tylko na razie przeżyjemy ją czytając "Dziennik łowcy przygód. Ekstremalne Borneo"!