Sukces naszych chłopców w konkursie olimpijskim!

W dniu 14.03.2022 r. odbyła się pierwsza runda III edycji ogólnopolskiego konkursu „Historia polskiego i światowego olimpizmu” w kategorii szkół podstawowych.
Nasza szkoła, biorąca już drugi raz udział w tym konkursie, zmierzyła się z drużynami z Bodzanowa oraz Bydgoszczy. W trakcie zaciętej rywalizacji nasza drużyna (w składzie Franciszek Nalepa, Oliwier Woźniak oraz Jan Owczarz) w ostatnim pytaniu przeważyła szalę zwycięstwa na naszą korzyść.

Zaplanowane są oczywiście dalsze pojedynki - będą one rozgrywane w każdy kolejny wtorek marca na platformie MS Teams pomiędzy drużynami szkół, które zakwalifikowały się do etapu ogólnopolskiego.

Opiekunami naszej drużyny są Sławomir Stańczyk, Izabela Jeż oraz Katarzyna Krogulska.