Sukces w mityngu lekkoatletycznym!

IMAG0268
16 maja 2017r. na stadionie miejskim w naszym mieście odbył się Mityng Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”...
Organizatorami imprezy byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Miejski Szkolny Związek Sportowy w Piotrkowie Trybunalskim. Uczniowie rywalizowali ze sobą w  czterech konkurencjach lekkoatletycznych: biegu na 60 m, biegu na 600 m (dziewczęta) i 1000m (chłopcy), skoku w dal lub wzwyż oraz rzucie piłeczką palantową. Szkołę reprezentowali: Radosław Barczewski Vc, Błażej Bień Va, Jan Jakubczak VIa, Maciej Karwulewicz VIa, Kacper Smolarczyk VIc, Oskar Skrobiewski IVa, Alicja Zielonka VIc, Natalia Dyniak Vb, Lena Kowalczyk Va, Agata Kowalczyk Va i Wiktoria Skrobiewska Vc. W klasyfikacji generalnej szkół w kategorii chłopców nasza szkoła zajęła II miejsce, natomiast w klasyfikacji indywidualnej, w kategorii  dziewcząt, w konkurencji skoku w dal  uczennica klasy VIc Alicja Zielonka zajęła II miejsce z wynikiem – 3,86 m. Gratulujemy! Zdjęcia z mityngu można zobaczyć poniżej.