Sukcesy w konkursie "Wakacje wolne od uzależnień"

IMG_20160617_101359
W piątek, 17 czerwca 2016 roku, pani pedagog Anna Sołtys-Dobrowolska wraz z uczniami naszej szkoły uczestniczyła w rozstrzygnięciu konkursu plastycznego „Wakacje wolne od uzależnień” – zorganizowanego przez Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „Pałacyk”...

Jego celem było utrwalenie zachowań promujących zdrowy styl życia i propagowanie życia bez nałogów. Wręczenie nagród odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. W kategorii klas I – III wyróżnienie otrzymała Anna Rogalska z klasy IIIc; w kategorii klas IV – VI nasi uczniowie byli nie do pokonania.

I miejsce – Szymon Pączyński (VIc)
II miejsce – Patryk Rogalski (VIb)
III miejsce – Adam Toma (VIc)

Wyróżnienia otrzymali: Jan Jakubczak – Va, Maciej Karwulewicz - Va, Daria Małgorzaciak – Va, Bartłomiej Makuch – VIb. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy, zaś wszyscy uczestnicy kolorowe dyplomy za udział w konkursie. Prace plastyczne powstały pod okiem pani Ilony Trojan, Kaliny Balińskiej i Anny Sołtys-Dobrowolskiej, które były koordynatorkami konkursu na terenie szkoły.