Sukcesy w XVII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek

Wspaniale zaprezentowali się nasi uczniowie w XVII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który odbył się 14 stycznia w Szydłowie…

5 stycznia 2018 roku odbyły się eliminacje powiatowe. Do udziału w przeglądzie zgłosiło się około 300 wykonawców z powiatu piotrkowskiego, bełchatowskiego oraz samego Piotrkowa Trybunalskiego. Miło nam poinformować, że Jakub Robaszek (6A) utworem „Sianko na stół” wyśpiewał  I nagrodę w kategorii solistów z klas IV – VII! Ponadto Zuzanna Kafar (4C) zajęła II miejsce i zdobyła nagrodę za pięknie wykonaną kolędę „Zaśnij Dziecino”, natomiast Rozalia Pawlak (4C) otrzymała wyróżnienie za wykonanie kolędy "Gdy śliczna panna". W niedzielę, 14 stycznia, podczas uroczystego koncertu laureatów w kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Szydłowie, wszyscy nasi uczniowie odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy. To ogromny sukces młodych wykonawców przygotowanych do konkursu  przez nauczyciela muzyki, panią Jolantę Trojanowską. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Poniżej prezentujemy zdjęcia z wydarzenia oraz zwycięską kolędę w wykonaniu Jakuba.