Święto Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej, które przypada już jutro, 14 października, składamy wszystkim pracownikom oraz uczniom Szkoły Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim najserdeczniejsze życzenia…

Do życzeń dołączamy zdjęcia oraz film z wczorajszej akademii przygotowanej przez uczniów klas VA i VC pod opieką pani Izabeli Jeż i pana Mariusza Danielaka. W pierwszej części wydarzenia, rozpoczętej hymnem państwowym, zebrani mogli zobaczyć krótką lekcję historii, odpowiadającą na pytanie: dlaczego 14 października obchodzimy to wyjątkowe święto? W drugiej części były słowno - muzyczne prezenty od uczniów oraz kilkuminutowy film z życzeniami dla nauczycieli. I właśnie ten montaż prezentujemy poniżej.