Święto naszej szkoły – zobacz zdjęcia!

Julia
31 maja 2019 roku obchodziliśmy święto naszej szkoły!

Jak co roku głównym celem wydarzenia była prezentacja licznych talentów tkwiących w uczniach naszej placówki. Dlatego najważniejszym elementem programu był konkurs „Mam talent!”, podczas którego młodzież pokazywała swoje umiejętności wokalne, instrumentalne i taneczne. W tym roku zwyciężczynią okazała się Julia Mądra z klasy 8A prezentując fantastyczny występ taneczny połączony z żonglerką. Drugie miejsce jury przyznało Agacie Kowalczyk i Nadii Dyniak (7A/7B), zaś trzecie, ex-aequo, Zuzannie Kafar (VC) oraz duetowi Zofia Wróbel/Diana Zaklicka z klasy VA. Ponadto uczniowie klas siódmych i ósmych wystawili niezwykle interesujący spektakl będący „lekcją – wycieczką” po Wielkiej Brytanii i Londynie. Wydarzenie okrasiły też pozakonkursowe pokazy taneczne i instrumentalne. Do zdjęć z imprezy zapraszamy poniżej.