Taneczny konkurs w "Jedenastce"

W miniony poniedziałek odbył się w naszej szkole konkurs taneczny. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych. Poniżej prezentujemy wyniki zabawy...

Klasy I – III

1. Oliwia Oryńska (2B)
2. Amelia Dobrowolska, Lena Falkiewicz (1A)
3. Elżbieta Krasoń, Natalia Stępień, Julia Wróblewska (1B)

I wyróżnienie:

Nela Wójcik (1A)
Iga Piotrowska, Amelia Stus (3B)

II wyróżnienie:

Alicja Palus, Iga Banaszczyk (1A)
Antonina Stokowska, Amelia Kamocka (1B)
Zespół taneczny klasy 2A

Klasy IV - VIII

1. Paulina Kaniewska (4B)
2. Nadia Krzciuk, Urszula Kruz (6A)
3. Klaudia Wąsowicz (8C), Maja Fogiel (7A)

Wyróżnienie:

Katarzyna Skakun, Magdalena Czajka (6A)

Wszystkie uczestniczki konkursu tanecznego były oceniane przez jury w składzie: Anna Sołtys-Dobrowolska (przewodnicząca), Dominika Hilska, Sławomir Stańczyk oraz uczniowie, Klaudia Wojtasik (8C) i Paul Wurffle (8B). Oprawę muzyczną przygotował Mariusz Danielak, zaś od strony technicznej czuwali nad nią Adam Wroński i Karol Dziechciński (7B). Konkurs prowadził przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Karol Wojasiński (8B). Organizatorem wydarzenia była Katarzyna Niewiadomska - opiekun Samorządu Uczniowskiego. Nagrodami w konkursie za pierwsze trzy miejsca były medale oraz nagrody rzeczowe. Te ostatnie wręczono również zdobywcom wyróżnień. Nagrody zostały ufundowane przez Samorząd Uczniowski działający przy Szkole Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć.