Tenisiści stołowi wicemistrzami miasta!

22 października, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w hali Centrum Rekreacyjno - Rehabilitacyjnego OSiRu w Piotrkowie Trybunalskim, rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym chłopców szkół podstawowych klas VII-VIII...
Znakomicie zaprezentowała się w nich reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 w składzie: Patryk Major, Franciszek Nalepa oraz Szymon Harlejczyk. Turniej rozgrywano najpierw systemem grupowym a następnie najlepsze drużyny z obu grup zagrały w ścisłym finale. Nasi reprezentanci w fazie grupowej, w grupie A, pokonali 3:0 SP3 i 3:1 SP16. W finale, po trudnym meczu, ulegliśmy SP12 2:3. Jako wicemistrzowie uzyskaliśmy awans do półfinału wojewódzkiego. Opiekunem zespołu był pan Sławomir Stańczyk. Gratulujemy!