Tu byli moi bliscy, tu jestem ja – śladami naszych przodków

projekt
Zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjnym Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz szkół podstawowych zatytułowanym ,,Tu byli moi bliscy, tu jestem ja – śladami naszych przodków” i realizowanym w ramach obchodów 800 – lecia Piotrkowa Trybunalskiego...

Honorowy patronat nad projektem, którego koordynatorem jest nasza placówka, objął  Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Krzysztof Chojniak. Najważniejszymi celami tego przedsięwzięcia są: przybliżenie uczniom historii Piotrkowa Trybunalskiego, integracja środowiska lokalnego oraz wzmocnienie więzi międzypokoleniowych. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, jednak praca konkursowa może być wspólnym projektem uczniów, ich rodziców, dziadków lub innych krewnych.

W załącznikach przedstawiamy szczegółowy regulamin projektu oraz następujące dokumenty do pobrania: Formularz zgłoszeniowy (zał. nr 1), Oświadczenie rodzica (zał. nr 2), Oświadczenie nauczyciela (zał. nr 3), Opis pracy (zał. nr 4) oraz Oświadczenie osoby wspierającej projekt (zał. nr 5).

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - załącznik nr 1 (doc) 0.05mb, (Pobrań: 96)
OPIS PRACY - załącznik nr 4 (doc) 0.08mb, (Pobrań: 116)
OŚWIADCZENIE NAUCZYCIELA - załącznik nr 3 (doc) 0.05mb, (Pobrań: 78)
REGULAMIN PROJEKTU (doc) 0.14mb, (Pobrań: 105)