Tydzień z Piotrkowem na 800-lecie miasta

Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 8 oraz Szkoły Podstawowej nr 11, między 3 a 7 kwietnia, wspólnie poznawały Piotrków Trybunalski z okazji jego 800-lecia podczas "Tygodnia z Piotrkowem"...
Każdego dnia miały okazję do wspólnych spotkań i poszerzania wiedzy o bogatej historii miasta - czytały "Piotrkowskie legendy i opowieści z czasów dawnych i dawniejszych", uczestniczyły we wspólnej lekcji historii, zwiedzały najstarsze zakątki Piotrkowa, rysowały zabytki, obejrzały film "Dzieje w kalejdoskopie. 800 lat Piotrkowa". Oprócz zdobywania wiedzy świetnie razem się bawiły! Podsumowaniem "Tygodnia z Piotrkowem" było przygotowanie wystawy, którą można obejrzeć w korytarzu świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 11. Za wspólne zajęcia odpowiedzialne były panie Magdalena Ostromecka (SP nr 11) i Katarzyna Kowalczyk (PS nr 8).