Udany występ w grze miejskiej "Śladami polskiej demokracji"

550 lat temu w Piotrkowie Trybunalskim obradował pierwszy sejm walny Królestwa Polskiego. W piątek, 5 października, świętowaliśmy w naszym mieście rocznicę narodzin polskiej demokracji. Z tej okazji uczniowie SP nr 11 uczestniczyli w grze miejskiej "Śladami polskiej demokracji", organizowanej przez Centrum Informacji Turystycznej dla uczniów szkół średnich i podstawowych...

W grze wzięło udział 100 uczniów szkół podstawowych i średnich pogrupowanych w 3 - osobowe drużyny. Młodzież miała do wykonania 10 zadań w ciągu 55 minut. O wygranej decydowała poprawność wykonania zadań oraz kolejność oddania karty odpowiedzi. Drużyna naszej szkoły w składzie: Zuzanna Aleksandrowicz z kl.VIIIa, Maciej Nalepa z kl.VIIIc i Tymoteusz Rozpętkowski z kl.VIIIc zajęła 6 miejsce i została uhonorowana nagrodami. Opiekunem zespołu była pani Iwona Łyszczarek. Gratulujemy!