Wiktoria Talaga wygrała szkolną edycję konkursu "1 z 10"

25 stycznia 2016 roku odbył się w naszej szkole konkurs "1 z 10"...
Jego uczestnikami byli uczniowie z klas IV - VI, którzy uzyskali najwyższą ilość punktów podczas eliminacji do konkursu (przystąpiły 23 osoby). Najlepszą z najlepszych okazała się Wiktoria Talaga, uczennica klasy IVc. Z wynikiem 51 pkt zakończyła konkurs pokonując równych jej niemal przeciwników: Patryka Famulskiego (Vb) oraz Szymona Bogusławskiego (VIb). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Nagroda dla Wiktorii oraz dyplomy dla uczestników zostaną wręczone podczas najbliższego apelu Samorządu Uczniowskiego. Ogranizatorem konkursu była pani Małgorzata Grzybek, która po zakończeniu konkursu dziękowała całej społeczności uczniowskiej, wspaniale kibicującej uczestnikom. Poniżej kilka zdjęć z wydarzenia.

Pozostali uczestnicy konkursu:
Filip Szymkowski (Va)