Wspaniały sukces naszych wokalistów

pastorałki-crop
11 stycznia 2019 roku uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w eliminacjach XVlll Przegladu Kolęd i Pastoralek w Szydłowie, który miał miejsce w Gimnazjum im. M. Konopnickiej...
W przegladzie wzięło udział ponad 300 młodych artystów z całego województwa. Poziom w tym roku był wysoki, a aranżacje zaskakujące. Nasi uczniowie znów odnieśli ogromny sukces wokalny. Zuzanna Kafar wyśpiewala pierwsze miejsce w kategorii soliści klas 4-8 utworem Uciekali z musicalu Metro, duet Rozalia Pawlak i Zuzanna Kafar również zdobył pierwsze miejsce w kategorii duety klas 4-8, natomiast Jakub Robaszek otrzymał wyróżnienie w kategorii soliści klas 4-8. Uczniów przygotowywała pani Jolanta Trojanowska. Wręczenie nagród i uroczysty koncert odbędą się 20 stycznia w Kościele Parafialnym w Szydłowie.

Fot: https://szydlowgim.edupage.org