Wsparliśmy Dom Małego Dziecka w naszym mieście

dom malego dziecka (2)
Od 4 do 18 grudnia 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim odbywała się zbiórka artykułów spożywczych i pielęgnacyjnych dla podopiecznych Domu Małego Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim...
Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się zebrać bardzo dużo niezbędnych artykułów (m in. deserki, kaszki, kosmetyki pielęgnacyjne, produkty spożywcze), które zostaną przekazane dzieciom przed zbliżającymi się świętami. Koordynatorkami akcji były panie Anna Sołtys - Dobrowolska i Kalina Balińska. Wszystkim  rodzicom, uczniom i nauczycielom serdecznie dziękujemy za bezinteresowną pomoc i zapraszamy do udziału w kolejnych przedsięwzięciach. Na załączonych zdjęciach można zobaczyć efekt kilkunastodniowej akcji wraz z organizatorkami.