Uczniowie klasy 1B, 2A oraz 2B wybrali się 10.06.2026 r. na wycieczkę do Torunia.
Nasi uczniowie odwiedzili piernikarnię mistrza Bogumiła, w której poznali trudną sztukę wypiekania słynnych toruńskich pierników. Później uczniowie zwiedzali Starówkę oglądając zamek krzyżacki, ratusz i krzywą wieżę. Duża atrakcją był rejs po Wiśle. Oczywiście nie mogło też zabraknąć spotkania z samym Mikołajem Kopernikiem w jego domu.