"Wzorowa łazienka" - konkurs plastyczny

fb_share-crop
Nasza szkoła przystąpiła do 5. Edycji Programu ,,WZOROWA ŁAZIENKA”, który ma charakter społeczno – edukacyjny i jest organizowany w celu:
a) poprawy warunków sanitarnych w polskich szkołach podstawowych i umożliwienie ich uczniom dostępu do czystych, higienicznych łazienek w szkołach;
b) edukacji i popularyzacji wiedzy w zakresie higieny;
c) promocji środków czystości marki Domestos.

• Nagrody dla Laureatów Programu:
a) Nagroda I stopnia: remont i aranżacja / dekoracja łazienek na terenie szkoły o wartości 30.000,00 zł;
b) Nagroda II stopnia: odświeżenie łazienek na terenie szkoły o wartości 5.000,00 zł każda;
c) Nagroda III stopnia: 100 litrów płynu do toalet Domestos.

• ZADANIE DLA UCZNIÓW: przedstawienie projektu / interpretacji graficznej przyjaznej, szkolnej łazienki pod hasłem ,,WZOROWA ŁAZIENKA”;
Praca nie może zawierać wulgaryzmów, treści obraźliwych, treści sprzecznych z prawem lub przyjętymi za obowiązujące normami obyczajowymi, które mogłyby być niezgodne z wizerunkiem szkoły, organizatora lub marki Domestos. Praca nie powinna naruszać praw osób trzecich (np. wizerunku jakiegokolwiek dziecka, nauczyciela, rodzica, pracownika szkoły itp.), w tym w szczególności dóbr osobistych i praw autorskich, prawa do wizerunku oraz do artystycznych wykonań. Praca nie może także sugerować właściwości leczniczych ani przypisywać właściwości zapobiegania chorobom w kontekście produktów marki Domestos.

• Format i technika prac: dowolna.
  • Termin oddawania prac: do 15.10.2018 r., do p. Kaliny Balińskiej (świetlica szkolna)
Z każdej klasy powinna być oddana co najmniej jedna praca plastyczna.