"Z podwórka na stadion - o Puchar Tymbarku"

Wysokie miejsce w turnieju piłkarskim chłopców. 23 kwietnia na Stadionie Miejskim Concordia odbyły się eliminacje gminne do turnieju piłkarskiego "Z podwórka na stadion - o Puchar Tymbarku". Rywalizację w turnieju zakończyliśmy na 3 miejscu z dorobkiem 4 pkt i bilansem bramek 13-8.
Do turnieju zgłosiło się 8 zespołów, które rywalizowały w dwóch grupach. Nasza szkoła rywalizowała w grupie I z zespołami ze Szkoły Podstawowej nr 2 (I zespół), Szkoły Podstawowej nr 2 (II zespół) oraz Szkoły Podstawowej nr 3. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z późniejszym zwycięzcą turnieju czyli SP 2 (I zespół) i ulegliśmy 4-0, w drugim meczu graliśmy z SP3 i pomimo prowadzenia dwubramkowego i dużej przewagi nad przeciwnikiem zremisowaliśmy 3-3 tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu. W trzecim starciu pokonaliśmy gładko zespół II z SP nr 2 10-1.

Nasza szkołę reprezentowali: Jakub Toma, Borys Dzieciuchowicz, Filip Korpas, Igor Stęborowski, Krystian Kula, Alan Proniewski, Andrii Palagniuk, Jakub Jerzak-Cieślak, Filip Styczyński i Brajan Franusiewicz.

Opiekunem zespołu był Sławomir Stańczyk.