Z wizytą u przedszkolaków

IMG_20180301_101306
1 marca 2018 roku Koło Przyjaciół Książki gościło u przedszkolaków w Przedszkolu Samorządowym nr 8 oraz w "zerówce szkolnej", 2 marca nasi uczniowie odwiedzili PS nr 11, zaś 6 marca PS nr 12...
Celem spotkania było przybliżenie dzieciaczkom twórczości Jana Brzechwy. Maluchy obejrzały przedstawienie przygotowane przez starszych kolegów, robiły maski zwierzęce z wierszy Brzechwy oraz wspólnie tańczyły i śpiewały. Kontakt z literaturą okazał się bardzo przyjemny i pouczający zarazem. Teatr i warsztaty plastyczne spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Dzieci chętnie pozowały do zdjęć, szczególnie z ulubioną postacią. Piękne stroje, kolorowe peruki i dzioby zrobiły swoje - zdobyły miłość najmłodszych. Mamy nadzieję, że "zaraziliśmy" przedszkolaków naszą miłością do literatury i że będą one chciały ją zgłębiać w naszej szkole. Zapraszamy!!!

Poniżej prezentujemy bardzo duży wybór zdjęć z tych wydarzeń oraz trzy krótkie filmiki. Polecamy!