Z wizytą w łódzkim Muzeum Kinematografii

IMG_20161007_105320
7 października piątoklasiści mieli okazję poznać sfilmowaną twórczość patrona szkoły, Henryka Sienkiewicza, zwiedzając wystawę oraz biorąc udział w warsztatach zorganizowanych przez Muzeum Kinematografii w Łodzi...
W nagrodę za intensywną pracę podczas gry roleplayowej mogliśmy wejść w świat postaci bajkowych. Spędziliśmy chwilę m.in. w budzie Reksia, w domku Muminków, w pokoju Misia Uszatka oraz weszliśmy do auta Baltazara Gąbki. Zabawa była przednia. Ponadto uczniowie poznali strefy klimatyczne kuli ziemskiej podczas zajęć w łódzkiej Palmiarnii. Mamy nadzieję, że żaden baobab nie będzie miał tajemnic przed naszymi uczniami podczas omawiania "W pustyni i w puszczy". Zdjęcia z wydarzenia prezentujemy poniżej.