Z wyjątkową wizytą u seniorów

01-crop
21 listopada, w związku z przypadającymi w listopadzie dniami życzliwości i seniora, uczniowie klasy Vc wraz z paniami Karoliną Śmiechowską i Anną Sołtys - Dobrowolską odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim...
Uczniowie złożyli pensjonariuszom życzenia z okazji "Dnia seniora", wręczyli przygotowane przez siebie i innych uczniów laurki oraz poczęstowali własnymi wypiekami. Nie zabrakło chwil radości i wzruszenia. Seniorzy ze łzami w oczach dziękowali za odwiedziny. Była to dla uczniów ważna lekcja tolerancji i poszanowania godności drugiego człowieka. Na zakończenie dzieci i nauczyciele wspólnie z seniorami zaśpiewali kilka piosenek. Miło nam także poinformować, że na oficjalnej stronie Domu Pomocy Społecznej znalazła się informacja o tej wizycie i podziękowania dla naszych dzieci! Można się z nimi zapoznać w tym miejscu. Zdjęcia z wydarzenia prezentujemy poniżej.